ערכה פיזית מלאה לצמצום שגיאות כתיב

הילד אינו מצליח להבין מתי כתובים ט ומתי ת או מתי זה דווקא כ ולא ח?

ההודעות ב-ווצאפ נשלחות עם המון שגיאות ?

אתם רוצים להקנות לו הרגלי איות נכונים מההתחלה, בדרך חווייתית ויצירתית ?

הגיע הזמן שתכירו את הערכה הכי מגניבה בשוק, שעושה בדיוק את זה!

מידע כללי:

● קהל יעד: הורים, אנשי חינוך וחינוך משלים, מורים להוראה מתקנת ועוסקים בתחומים משיקים פשוטה להבנה ועבודה, אינה מחייבת רקע או ידע קודם. כל אחד יכול.

● מתאים לגילאים: ב-ו (מתאים גם לגילאים צעירים יותר, כחלק מרכישת איות נכון )

● מענה דידקטי. מתמקדת בשגיאות הומופוניות (אותיות עם צליל זהה ח/כ ק/כ ב/ו )

147 ₪ (כולל משלוח)

הערכה כוללת:

מהי שיטת "האותיות החזקות" שסייעה עד היום לכל כך הרבה ילדים לצמצם שגיאות כתיב?

שיטת הדרגתית, חווייתית מבית היוצר של מחלקת התוכן במכללת "המרכז להכשרה חינוכית" ובראשם רויטל גונן: בעלת תואר שני בחינוך, מאבחנת דידקטית, מומחית להוראה מותאמת עם התמחות ב-לקויות גרפו מוטוריות , מפתחת תוכניות ומוצרי למידה חווייתיים ואמא לילדים מדהימים עם מגוון רחב של שגיאות כתיב. עד היום השיטה הוכיחה עצמה אצל מאות ילדים שחיפשו דרך אחרת לצמצם שגיאות כתיב ולא פחות חשוב, להפנים את המידע, כך שיילווה אותם בכל הליכי הכתיבה.

147 ₪ (כולל משלוח)

פירוט הערכה:

ספר ילדים עם תוכן ואיורים מקוריים, אשר נועד להעביר את הילדים תהליך נכון ולסייע בצמצום שגיאות כתיב. מתאים מכיתה ב-ו, מומלץ גם כהכנה לאיות נכון. העותק הפיזי מלווה בקובץ שמע (קריינות ילדים מקורית ) כך שניתן להאזין לתכנים מכל מקום ובכל עת.(קובץ השמע נשלח למייל ) הספר אינו מנוקד ומגיע בכריכה רכה הסיפור מתרכז בשלוש אותיות משמעותיות בתחום שגיאות כתיב וחברותיהן למסע ולוקח חוקים מוכרים ותבניות שונות ומעביר אותם בצורה הומוריסטית, בגובה העיניים, כך שכל ילד יוכל לקלוט, לזכור ולשנן.

משחק קלפים מקורי לצמצום שגיאות כתיב. המשחק ברוח הספר, “האותיות החזקות” אך ניתן לשחק בו גם באופן עצמאי, מומלץ גם כהכנה לאיות נכון 130 קלפים מעוצבים מותאם לכ- 2-6 שחקנים, לגילאי 7+ המטרה- לסיים כמה שיותר מהר, את כל הקפלים שיש לך ביד, באמצעות קלפי מילים ואותיות ועל פי צמדי אותיות וחוקי האותיות החזקות. בכל פעם השחקנים מקבלים מילים חדשות או מילים יוצאות דופן ובכך נחשפים לעוד מילים ומרחיבים את אוצר המילים.

על מנת לפנות לשני ערוצי הקליטה (חזותי ושמעתי) ולאפשר תרגול חוויתי מכל מקום ובכל זמן. הערכה כוללת הקראה של הסיפור, על ידי קריינית ילדים מקצועית

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות
דילוג לתוכן